Single Blog Title

This is a single blog caption
Erenköy Çiçekçi

Erenköy Çiçekçi

Erenköy Çiçekçi

Erenköy Çiçekçi

Erenköy Çiçekçi

Erenköy çiçekçi olarak, dile getiremediğiniz duygularınızı anlatmak, sevdiğinize verdiğiniz değeri göstermek istediğinizde iletişime geçebileceğiniz tek adresiz. Erenköy ve çevresinde belirlediğiniz kriterlere tam olarak uyum sağlayarak hizmet veren tek adresiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile aklınıza takılan bütün sorularınızı içtenlik ve net olarak cevaplayarak huzur ve güven içinde alacağınız bir hizmet sizlere sunmaktayız.

Erenköy Çiçekçi ile Elde Edeceğiniz Kolaylıklar

Sevdiğinizin her an yanında olduğunuz hissettireceğiniz, sevinçlerimizi ve mutluluklarınızı paylaşacağınız zaman Erenköy çiçekçi olarak sizleri bekliyoruz. İşinde profesyonel personelimiz tarafından yapılan şık tasarımları ile göz alıcı çiçeklerimiz için;

  • Mağazamıza gelerek, internet sitemize girerek ya da telefonlarımızla iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.
  • Çiçek çeşitlerimiz arasından sizi en çok yansıtan çiçeği ve modeli seçebilirsiniz.
  • Erenköy bölgesi veya başka bir adrese teslimatı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sizin için özel olan bir zaman dilimi içinde teslimat saatini belirleyebilirsiniz.
  • Çiçeklerinizin teslimat öncesi son görüntüsüne ulaşıp inceleyebilirsiniz.
  • Çiçeklerinizin teslimat hareketlerini takip edebilir, yönlendirebilirsiniz

Yıllara dayanan tecrübemizi, sizlerin güveni ile birleştirerek Erenköy çiçekçi olarak, sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz. Hedef olarak müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çiçeklerinizde, istediğiniz modelin olmaması, saatinde ulaşmaması, kırılma ve solma gibi sorunlar söz konusu olması durumunda, ödemiş olduğunuz ücret hiçbir koşul gözetmeksizin, herhangi bir kesinti yapılmadan eksiksiz olarak tarafınıza iade edilmektedir.

Erenköy Çiçekçi Kalitemiz

Erenköy’ de en uygun çiçek ve tasarım modelleriniz güvencemiz altında sizlere sunmaktayız. Erenköy çiçekçi olarak, sizlerin belirleyeceği kapıda ödeme, kredi kartı, peşin ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Mesafesi ne olursa olsun çiçeklerinizi tam zamanında teslim edeceğimizin garantisini vermekteyiz. Çiçekler ile birlikte sizlerin duygu ve sevinçleri ile yola çıktımız için gerekli dikkati ve özeni göstererek tüm işlemlerimizi yerine getirmekteyiz.

Dilediğiniz zaman mağazamızı ziyaret ederek, Erenköy çiçekçi internet sitemize girerek, birbirinden faklı çiçeklerimiz ve harikalar yaratan tasarımlarımızı inceleyebiliriz. Müşterilerimizin hizmetimiz ve çiçeklerimiz hakkında yapmış olduğu yorumlara göz atabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply