Single Blog Title

This is a single blog caption
Fikirtepe Çiçekçi

Fikirtepe Çiçekçi

Fikirtepe Çiçekçi

Fikirtepe Çiçekçi

Fikirtepe Çiçekçi

Sevginizi hissettirmek istediğinizde, duygularınızı dile getirmek istediğinizde, verdiğiniz değeri göstermek istediğinizde Fikirtepe çiçekçi olarak geleceğiniz tek adresiz. Faaliyet gösterdiğimiz Fikirtepe ve çevresinde belirlediğiniz tüm kriterlere uyum sağlayan çiçek firmasıyız. Aklınızda oluşan tüm sorulara samimiyetle ve net bir şekilde cevaplar vererek huzur ve güven içinde hizmetim kapılarını sizlere açmaktayız.

Fikirtepe Çiçekçi İle Her Şey Çok Kolay Olacak

Sevdiklerinizin her an yanlarında olduğunuz belirtmeniz, sevinçlerini ve mutluluklarını paylaşmanız için yapmanız gereken tek şey Fikirtepe çiçekçi ile iletişime geçmek olacaktır. Birbirinden farklı ve profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan tasarım harikası çiçeklerimizi;

  • İster mağazamıza gelerek ister web sitemize girerek ya da telefon ile irtibata geçerek siparişinizi verebilirsiniz.
  • Çiçekler arasından sizi en iyi anlatan modeli ve tasarımı seçebilirsiniz.
  • Teslimat adresini belirleyebilirsiniz.
  • Ne zaman teslim edileceğini ayarlayabilirsiniz.
  • Çiçeklerin en son görüntüsünü inceleyip tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.
  • Çiçekleriniz teslimatta hangi aşamada olduğuna dair takip edebilirsiniz.

Fikirtepe çiçekçi olarak, yılların dayanana deneyimi sizlerden gelen güven duygusu ile birleştirerek daha iyisini sunmak için çalışmaktayız. Kendimize ilk hedef olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi altında hizmet vermekteyiz. Çiçeklerinizde, istediğiniz modelin oluşmaması, belirlenen zamanda teslim edilmemesi, solması ve kırılması gibi sorunların ortaya çıkmasında dolayı ödemiş olduğunuz ücret, hiçbir şarta bağlanmadan, herhangi bir kesinti yapılmadan eksiksiz olarak tarafınıza iade edilmektedir.

Fikirtepe Çiçekçi Kalitemiz ve Faaliyetimiz

Fikirtepe ve çevresinde size bir ses kadar yakın olan Fikirtepe çiçekçi olarak piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Çiçek teslimatlarımızı sizlerin belirleyeceği kapıda ödeme, peşin, kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile yerine getirmekteyiz. Mesafe ne olursa olsun tam zamanında çiçeğinizin teslim edileceğinin taahhüdünü vermekteyiz. Çiçeklere eklenen duygularınızı, sevinçlerinizi taşıdığımızın farkında olarak bütün işlemleri özenli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Dilediğiniz zaman internet sitemizi ziyaret ederek, sayısız çiçek çeşitlerimizi ve göz alıcı tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Fikirtepe çiçekçi tercihlerinden dolayı, müşterilerimizin çiçek ve hizmetimiz ile ilgili yorumlarına göz atabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizimle paylaşarak çalışma yöntemimizi belirlemede bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply