Single Blog Title

This is a single blog caption
Şaşkınbakkal Çiçekçi

Şaşkınbakkal Çiçekçi

Şaşkınbakkal Çiçekçi

Şaşkınbakkal Çiçekçi

Şaşkınbakkal Çiçekçi

Şaşkınbakkal çiçekçi olarak, dile getiremediğiniz duygularınızı anlatmak için hizmet vermekteyiz. Mutluluğunuz iletmek, hislerinizi anlatmak istediğiniz size yardımcı olabilecek tek adresiz. Geçmişte yaşadığınız olumsuz anıları artık unutun. Belirlediğiniz kriterlerin hepsine eksiksiz uyum sağlayarak, huzur içinde yararlanabileceğiniz bir çiçekçi hizmetinin kapılarını sizlere açıyoruz.

Şaşkınbakkal Çiçekçi Olarak Sizlere Sunduklarımız

Sevdiğinizin yanında olmak, ona sevildiğini hissettirmek için sizlere hizmet veren Şaşkınbakkal çiçekçi olarak, çeşitli iletişim adreslerimizde sizleri beklemekteyiz. İşinde profesyonel ekibimizin itinalı bir şekilde hazırlamış olduğu şık tasarım çiçekler için;

  • Mağaza adresimiz, internet sitemiz ya da telefon üzerinden bizimle irtibata geçerek siparişiniz iletebilirsiniz.
  • Kendiniz anlatan çiçeği ve olması gereken modeli belirleyebilirsiniz.
  • Siparişini verdiğiniz çiçeği istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Çiçeklerinizi teslim zamanını belirleyebilirsiniz.
  • Yola çıkan çiçeğinizin son görüntüsünü istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.
  • Çiçeğinizin nerde olduğu ile ilgili süreci takip edebilirsiniz.

Şaşkınbakkal çiçekçi olarak bölgemizde ve semtimizde faaliyete başladığımız ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışmaktayız. Kendimize belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda, çiçeklerde kırılma, solma, istenen model olmama, belirlediğiniz zamanda ulaşmama vb. sorunlar olması durumunda, firmamız tarafından ödemiş olduğunuz ücret tarafınıza herhangi bir kesinti yapılmadan, hiçbir koşul gözetilmeden eksiksiz olarak iade edilmektedir.

Şaşkınbakkal Çiçekçi Kalitemiz

Bulunduğumuz sektörde piyasa şartları göz önüne alındığında en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunan Şaşkınbakkal çiçekçi olarak, sizlerin belirleyeceği ödeme şekli (peşin, kredi kartı, kapıda ödeme) ile çiçeklerinizi hızlı bir şekilde belirlediğiniz adrese teslim ediyoruz. Belirlediğiniz adrese yalnızca çiçek değil, sizlerin duygularınız ilettiğimizin bilincinde olarak tüm işlemleri titizlik içinde itinalı olarak yerine getirmekteyiz. Yılların tecrübesini sizlerden aldığınız güven ile birleştirerek kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Çiçek konusunda hazırlamış olduğunuz tercih listesinin ilk sırasında yer almanın vermiş olduğu onur ile yüklediği sorumluk altında çalışmalarımıza gerekenden fazla özen göstermekteyiz. Çiçek seçimi için Şaşkınbakkal çiçekçi internet sitemizi ziyaret ederek, çiçek çeşitlerimiz ve şık tasarım modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bizden hizmet alan müşterilerimizin hakkımızda yapmış olduğu yorumlara göz atabilirsiniz. Çalışma stratejimizin yapılanması için görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply