Single Blog Title

This is a single blog caption
Selamiçeşme Çiçekçi

Selamiçeşme Çiçekçi

Selamiçeşme Çiçekçi

Selamiçeşme Çiçekçi

Selamiçeşme Çiçekçi

Selamiçeşme çiçekçi olarak semt genelinde çiçekçilik hizmeti vermekteyiz. Anlatamadığınız hislerinizi dile getirmek, konuşarak anlatamadıklarınızı tercüme etmek, mutlu olmak ve mutlu etmek istediğiniz anda iletişime geçeceğiniz tek adresiz. Daha önce başınıza gelen olumsuz çiçek anılarınızı artık unutun. Belirlediğiniz tüm kriterlere eksiksiz uyum sağlayarak, aklınıza takılan bütün sorulara net ve içtenlikle cevap verip huzur içinde alabileceğiniz bir çiçekçi hizmeti sizlere sunuyoruz.

Selamiçeşme Çiçekçi Kolaylıkları

Sevdiklerinize sevginizin boyutunu göstermek, her an onalar ile birlikte olduğunuz hissettirmek için hizmet veren Selamiçeşme çiçekçi haftanın her günü iletişime geçip siparişinizi verebileceğiniz adreslerde sizleri bekliyoruz. İşinde uzman personelimiz tarafından itinalı bir şekilde hazırlanan çiçekler için;

  • Mağaza adresimiz, internet sitemiz ve dilediğiniz zaman arayabileceğiniz telefonlarımıza ulaşarak sipariş bilgilerinizi verebilirsiniz.
  • Duygularınızı dile getirecek çiçeği ve onu şık gösterecek modeli seçebilirsiniz.
  • Çiçeklerinizi belirlediğiniz adreslere teslim ettirebilirsiniz.
  • Çiçeklerinizin teslim edileceği zamana karar verip belirleyebilirsiniz.
  • Teslimata çıkan çiçeklerinizin son halinin görüntüsüne ulaşıp inceleyebilirsiniz.
  • Çiçeğinizin nerde olduğuna dair olarak hareket takipleri yapabilirsiniz.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden itibaren Selamiçeşme çiçekçi olarak, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. İlk hedefimiz olan müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, çiçeklerinizde kırlıma, solma, istediğiniz modele ulaşılamama, belirlediğiniz zaman aralığında teslim olmama durumunda, firmamız tarafından ödemiş olduğunuz ücret, hiçbir koşul aranmaksızın, herhangi bir kesinti yapılamadan eksiksiz olarak tarafınıza iade edilmektedir.

Selamiçeşme Çiçekçi Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektör içinde Selamiçeşme çiçekçi olarak, piyasa şartlarına oranla en uygun fiyat seçeneklerini, sizlerin belirleyeceği ödeme şekli (peşin, kredi kartı, kapıda nakit veya kartla ödeme) ile sizlere sunmaktayız. Seçmiş olduğunuz çiçekler hızlı b ir şekilde belirlediğiniz adres teslim edilmektedir. Çiçek ile birlikte sizlerin duygu ve mutluluğunuzu teslim ettiğimizin bilincinde olarak, bütün işlemleri dikkatli bir biçimde itinalı olarak yerine getirmekteyiz.

Çiçek seçiminizde Selamiçeşme çiçekçi internet sitemizi ziyaret ederek, çeşitli çiçeklerimiz ve modellerimizi inceleyebiliriz. Teslim ettiğimiz çiçekler sonucunda müşterilerimiz tarafından hakkımızda yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Çalışma stratejimizin belirlenmesi konusunda değerli görüş ve önerilerinizi izimle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply