Single Blog Title

This is a single blog caption
Ziverbey Çiçekçi

Ziverbey Çiçekçi

Ziverbey Çiçekçi

Ziverbey Çiçekçi

Ziverbey Çiçekçi

Ziverbey çiçekçi olarak, hislerinize tercüman olmaya çalışıyoruz. Duygularınızı yansıtmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istediğinizde iletişime geçeceğiniz adresiz. Çiçek gönderme konusunda geçmişte yaşadınız kötü tecrübeleri artık unutun. Kafanıza takılan sorulara samimiyet ve açık cevaplar veriyor, huzurlu bir hizmetin kapılarını sizlere açıyoruz.

Ziverbey Çiçekçi Çalışmamız

Sevdiğinize bir adım daha yaklaşmak ilkesi ile faaliyet gösteren Ziverbey çiçekçi olarak, istediğiniz zaman irtibata geçeceğiniz çeşitli iletişim adreslerinde sizleri beklemekteyiz. Alanında uzman ekibimizin hazırlamış olduğu görsellik harikası çiçekler için;

  • Telefon, web sitesi veya mağaza adresimizde bize ulaşabilirsiniz,
  • İstediğiniz çiçeği ve olması gereken modelini belirleyebilirsiniz,
  • Çiçeğinizi istediğiniz adrese, dilediğiniz zaman dilimi içinde teslim edilmesini belirtebilirsiniz,
  • Çiçeğinizin teslim anında önceki son görüntüsüne ulaşıp inceleyebilirsiniz,
  • Yola çıkan çiçeğinizin teslimat sürecini takip edebilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeyen anlayış ile faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, Ziverbey çiçekçi olarak Ziverbey bölgesi geneline tüm teslimat sürecini güvencemiz altına alarak sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışan firmamız, teslimat anında çiçeklerde herhangi bir kırılma, solma, istediğiniz model oluşmama, belirlediğiniz zaman dilimi içinde ulaşmama durumunda hiçbir koşul aramaksızın ödemiş olduğunuz ücreti eksiksiz olarak tarafınıza iade etmektedir.

Ziverbey Çiçekçi Vizyonumuz

Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde piyasa şartlarına göre en uygun fiyat seçenekleriniz sizlerle buluşturmaktayız. Sizlerin belirleyeceği ödeme şekli ( peşin, kredi kartı, kapıda ödeme) ile Ziverbey çiçekçi olarak, çiçeklerinizi kısa süre içinde belirlediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Firma olarak adrese sadece çiçek değil, aynı zamanda sizlerin duygularınız teslim ettiğimizin bilincinde olarak titiz ve itinalı şekilde işlemleri yerine getirmekteyiz. Geçmişten gelen tecrübemizi sizlerin güveni ile harmanlayarak her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

Dilediğiniz zaman Ziverbey çiçekçi web adresimize girebilir, çiçeklerimiz ve sizlere sunduğumuz modellerimizi inceleyebilirsiniz. Teslimatını gerçekleştirdiğimiz çiçek siparişlerinden sonra müşterilerimizden gelen yorumlara göz atarak hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Tercih listenizin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktayız. Bulunduğumuz sektörde daha iyisi olmak için, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak çalışma stratejimizin belirlenmesinde bize yardımcı olabilirsiniz.

 

Leave a Reply